szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

Opis gminy


Gmina Lubin to atrakcyjne miejsce dla osób, które cenią środowisko naturalne, bogate lasy i malownicze krajobrazy, szukają miejsca do zamieszkania w pięknej okolicy, gdzie można znaleźć urocze pejzaże, a jednocześnie nowoczesną, stale rozwijającą i wzbogacającą się w nową infrastrukturę wieś. Położona w północnej części województwa dolnośląskiego stanowi jeden z najcieplejszych regionów Polski. Posiada bardzo korzystną lokalizację w pobliżu sieci dróg krajowych i tranzytowych, w niewielkiej odległości od granicy z Czechami i Niemcami.

Gmina jest przygotowana na nowe inwestycje, rozwój handlu, gastronomii, usług, a także rozmaitej działalności gospodarczej. Działania władz gminy zmierzają do zachowania wizerunku tradycyjnej wsi, ale i otwartej na nowoczesność.