szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
czwartek, 05 maj 2016 11:29

Protest w obronie: środowiska, ludzi i klimatu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

10 maja 2016 (wtorek) o godz. 11.00, w Warszawie ul. Topiel 12 (siedziba Nationale Nederlanden) odbędzie się protest w obronie: środowiska, ludzi i klimatu - przeciw nietycznym praktykom biznesowym wspierającym budowę kopalni węgla brunatnego w Polsce.

 

 

Rok 2015 był najgorętszym rokiem w historii. Miesiąc za miesiącem średnia temperatura globu bije kolejne rekordy, a ludzie zderzają się ze skutkami zmian klimatu dosłownie w każdym miejscu naszej planety. Gdy w grudniu ubiegłego roku na Szczycie Klimatycznym ONZ w Paryżu 195 państw zgodziło się uchwalić nowy traktat klimatyczny, świat z nadzieją wstrzymał oddech.

Jednak zamiast odetchnąć z ulgą, międzynarodowy ruch klimatyczny zmuszony jest dziś nadal krzyczeć z oburzenia i wezwać ludzi na całym świecie, by wzięli ochronę klimatu w swoje ręce!

Więcj na temat protestu można przeczytać na stronie Fundacji "Rozwój TAK - Odkrywki NIE"

 

bf tag en

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza