szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
środa, 01 marzec 2017 13:59

Nowi zawodnicy w Zagłebiu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bramkarz Zbigniew Małkowski oraz pomocnicy Bartosz Slisz i Radosław Dzierbicki nowymi zawodnikami Zagłębia Lubin.

Dwaj utalentowani pomocnicy ROW-u Rybnik trafili do Zagłębia Lubin. 17-letni Bartosz Slisz został zawodnikiem Miedziowych na zasadzie transferu definitywnego i podpisał trzy i pół letni kontrakt, natomiast 18-letni Radosław Dzierbicki został wypożyczony na pół roku z opcją transferu definitywnego. Zawodnicy rozpoczną treningi z zespołem rezerw.

W obecnym sezonie Bartosz Slisz rozegrał 14 spotkań w 2. lidze, w których zdobył jednego gola. Z kolei Radosław Dzierbicki wystąpił w 12 ligowych spotkaniach.
Przypominamy, że Bartosz Slisz uczestniczył w zimowym zgrupowaniu Zagłębia w Belek. Obaj zawodnicy byli regularnie obserwowani przez skautów miedziowego klubu.

- Bartosz Slisz i Radosław Dzierbicki to utalentowani, głodni gry zawodnicy. Zagłębie poszukuje piłkarzy z potencjałem, którzy w perspektywie mają stanowić o sile I drużyny. Zawodnicy rozpoczną treningi z zespołem rezerw i mamy nadzieję, że szybko przebiją się do zespołu Piotra Stokowca. Chłopakom życzymy powodzenia i zapewniam, że wszyscy będziemy z uwagą śledzili ich postępy – ruchy transferowe podsumowuje prezes Robert Sadowski.

Zagłębie Lubin na zasadzie wolnego transferu pozyskało bramkarza Zbigniewa Małkowskiego. Umowa obowiązywała będzie do końca obecnego sezonu i znalazł się w niej zapis o przedłużeniu o kolejny rok. Małkowski przez ostatnie siedem i pół roku reprezentował barwy Korony Kielce, na poziomie ekstraklasy rozegrał łącznie 174 spotkania.

 - W związku kontuzją Konrada Frenca potrzebowaliśmy bramkarza o odpowiednio wysokich umiejętnościach, który wzmocni konkurencję w zespole. Naszym zdaniem Zbigniew Małkowski spełnia te oczekiwania i podejmie rywalizację o miejsce w bramce Zagłębia Lubin – krótko tłumaczy prezes zarządu Robert Sadowski.

 

zaglebie malkowski

zaglebie nowi zawodnicy

 

Źródło: zaglebie.com

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza