szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
piątek, 03 marzec 2017 11:14

Regionalny Turniej Tenisa Stołowego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już od dwudziestu lat Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szklarach Górnych jest gospodarzem Regionalnego Turniej Tenisa Stołowego.

 

Impreza cieszy się niezmiennie powodzeniem. Główna zmiana na przestrzeni dwudziestu lat to fakt, że wyszliśmy do szerszego grona. Dzięki życzliwości Cuprum Arena od kilku lat możemy rozgrywać turniej właśnie na terenie galerii. Honorowy patronat nad turniejem objął starosta powiatu lubińskiego Adam Myrda. Współorganizatorami byli Stowarzyszenie „Pro Humanitatis” i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci działające przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szklarach Górnych, a także Galeria Handlowa Cuprum Arena w Lubinie. 

W jubileuszowym turnieju uczestniczyła młodzież z siedmiu placówek kształcenia specjalnego z Głogowa, Jawora. Legnicy, Lubina, Wąsosza, Złotoryi i Szklar Górnych. Młodzi sportowcy mieli okazję do ukazania szerszym kręgom społecznym wysokiego poziomu sprawności fizycznej, kształtowali nawyk sportowej rywalizacji, integrowali się z rówieśnikami.

Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta młodsze

1. Głogów

2. Legnica

3. Szklary Górne

Dziewczęta starsze

1. Jawor

2. Legnica

3. Głogów

Chłopcy młodsi

1. Legnica

2. Jawor

3. Szklary Górne

Chłopcy starsi

1. Jawor

2. Szklary Górne

3. Legnica

Drużynowo

1. Jawor

2. Legnica

3. Głogów

4. Szklary Górne

5. Lubin

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza