szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
poniedziałek, 06 marzec 2017 12:54

70 lat Zagłębia Lubin

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Klub podziękował najbardziej zasłużonym pracownikom i odznaczył osoby, które budowały Zagłębie i doprowadziły je do sukcesów. W trakcie ceremonii zaprezentowany został „Piłkarz 70-lecia”, którego wyboru dokonali kibice, doceniając sportową klasę Romualda Kujawy.


- Najważniejsze, że mogliśmy się razem spotkać, widok tych wszystkich zasłużonych dla Klubu osób, daje nam kolejną motywację do pracy. Jesteśmy dumni z naszej historii i chcemy ją pielęgnować. Przez te wszystkie lata w Zagłębiu grali znakomici piłkarze, uznawani za najlepszych w swoich czasach, w klubie pracowali pasjonaci, którzy wprowadzili go na wysoki poziom organizacyjny. My, czerpiąc z takich wzorców, chcemy być jeszcze lepsi, rozwijać się i cieszyć z kolejnych sukcesów Naszego Zagłębia Lubin. Mam nadzieję, że kolejne rozdziały historii Klubu będziemy pisali w godny sposób. Dziękuję wszystkim za obecność, również przyjaciołom, właścicielom i sponsorom Zagłębia Lubin. Wszyscy sprawili, że nasza uroczystość była wyjątkowym świętem – ceremonię 70-lecia podsumował prezes Robert Sadowski.

Głos zabrał również „Piłkarz 70-lecia” Romuald Kujawa, były kapitan zespołu, mistrz Polski w barwach Zagłębia, laureat „Złotych Butów”, a przede wszystkim, jak zawsze podkreśla, wychowanek naszego klubu: - Przede wszystkim jestem zaszczycony tytułem, dziękuję kibicom, którzy oddali na mnie swoje głosy. Chociaż reprezentowałem również inne barwy, jestem wychowankiem Zagłębia Lubin, zżytym z klubem i samym miastem. Regularnie chodzę na mecze mojej drużyny, wspieram ją z trybun. Aktualnie gram w zespole oldbojów, więc spotykam się z niektórymi kolegami z boiska. Natomiast sama ceremonia to dla mnie wielkie przeżycie, bo spotkałem się ze znajomymi, których nie widziałem od dawna, bo mieszkamy i żyjemy z dala od siebie. Impreza zgromadziła kilka pokoleń, więc to dowodzi, że Zagłębie Lubin jest klubem z tradycjami, z historią i wspaniałymi sukcesami sportowymi.

romuald kujawa

Romuald Kujawa

 

robert sadowski radoslaw domagalski

Robert Sadowski (Prezez Zagłębie Lubin S.A.); Radosław Domagalski-Łabędzki (Prezez KGHM Polska Miedź S.A.)

 

 

Źródło: Zagłębie Lubin SA
Foto: Tomasz Folta

 

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza