szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 22 lutego 2018      
Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr
piątek, 14 kwiecień 2017 12:13

Błogosławienie pokarmów wielkanocnych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zagłębie Lubin zaprasza wszystkich Kibiców, ich bliskich i przyjaciół na wspólne święcenie pokarmów wielkanocnych.

Święcenie odbędzie sie w Wielką Sobotę o godzinie 14:30 na sektorze „G”. Pokarmy poświęci kapelan Zagłębia Lubin ksiądz Remigiusz Tobera.

W polskiej tradycji święta to szczególny okres, kiedy spotykamy się z najbliższymi i przyjaciółmi. - Postanowiliśmy zebrać kibiców na ich trybunie, by jako miedziowa rodzina mogli pobyć razem, złożyć sobie życzenia oraz poświęcić pokarmy. Być może zmotywujemy kogoś, by powrócił do tej tradycji, która jest nieodłącznym elementem Świąt Wielkanocnych i łatwiej mu będzie przyjść na stadion Zagłębia – informuje Zygmunt Kogut, rzecznik prasowy Zagłębia Lubin.

 

 

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza