szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
poniedziałek, 19 czerwiec 2017 18:04

Konsultanci ZUS pomagają nauczycielom w podjęciu decyzji o tym czy przejść na emeryturę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 19 – 21 czerwca br. w godzinach 9 -14.30 w salach obsługi klientów do dyspozycji nauczycieli jest osobne stanowisko, przy którym czekają konsultanci doskonale znający zawiłości przepisów emerytalnych.

 

Akcja jest zorganizowana we wszystkich oddziałach ZUS na Dolnym Śląsku. Doradcy czekają na nauczycieli we Wrocławiu, Legnicy i Wałbrzychu oraz podległych im Inspektoratach.

Dyżury zostały zorganizowane w ramach współpracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego i ma służyć pomocy nauczycielom w podejmowaniu decyzji dotyczących przejścia na emeryturę w obliczu wprowadzanych zmian w przepisach od października 2017r.

Dzien Otwarty dla Nauczycieli

 

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza