szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2018      
Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
sobota, 05 sierpień 2017 10:38

Nabór wniosków na likwidację wysokoemisyjnych pieców węglowych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od 7 sierpnia br. przyjmowane są wnioski od osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych o udzielenie dotacji celowej z budżetu gminy Lubin na likwidację wysokoemisyjnych pieców węglowych na terenie gminy Lubin.

Wysokość dotacji wynosi:
• maksymalnie 50 % planowanego kosztu inwestycji, jednak nie więcej niż 5.000 zł brutto
• w przypadku inwestycji obejmującej cały budynek wielorodzinny - maksymalnie 50 % planowanego kosztu inwestycji, jednak nie więcej niż iloczyn wyżej określonej kwoty dofinansowania przez liczbę mieszkań wyposażonych w odrębne źródło ciepła.

Wnioski można składać w terminie od 7 sierpnia 2017 do 5 września 2017 r. Wzór wniosku wraz z wykazem wymaganych dokumentów dostępny jest w Urzędzie Gminy Lubin, ul. Władysława Łokietka 6a, Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska pok. 9, oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubin /zakładka aktualności (www.ug.lubin.pl)
Wnioski należy składać bezpośrednio w Urzędzie Gminy w Lubinie, ul. Władysława Łokietka 6 (Kancelaria ogólna, pok. 5) lub przesłać na adres: Urząd Gminy w Lubinie, ul. Władysława Łokietka 6, 59-300 Lubin z dopiskiem „Wniosek o udzielenie dotacji-wymiana systemu ogrzewania”. O terminie złożenia wniosku decyduje data i godzina jego wpływu do tut. Urzędu.

 

 

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza