szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 22 lutego 2018      
Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr
czwartek, 30 listopad 2017 18:55

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tańce, śpiewy, akrobacje… Tak w trzech słowach można opisać obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniu 29 listopada 2017 roku w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie.

Organizatorami uroczystości byli Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych oraz Stowarzyszenie Pro Humanitatis. Tegoroczne obchody przebiegły pod hasłem: „Każdy inny, ale wszyscy równi”.

Bogaty program artystyczny obfitował w wokalno – taneczne popisy uczniów oraz nauczycieli Ośrodka. Na scenie można było podziwiać niesamowity występ energetycznej grupy tanecznej „Zumba Team” w aranżacjach piosenek w klimacie starego kina, etiudę muzyczną oraz utwory w wykonaniu podopiecznych i nauczycieli placówki. Akrobatyczno-muzyczne widowisko zaprezentowała Grupa Ocelot. Publiczność oczarowała śpiewem młoda i niezwykle utalentowana lubinianka - Alena Tomaszewska. Punktem kulminacyjnym był koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej disco polo – Zespołu Long&Junior. Artyści porwali do tańca niemal całą publiczność, która z entuzjazmem śpiewała i tańczyła przy dźwiękach największych hitów zespołu.

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza