szybka pozyczka
Dzisiaj jest: 26 lutego 2018      
Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
poniedziałek, 05 luty 2018 07:12

XXI REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 6 lutego 2018 roku w godzinach od 10.00 do 13.00, w Galerii Cuprum Arena w Lubinie odbędzie się XXI Regionalny Turniej Tenisa Stołowego – Szklary Górne 2018, pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Lubińskiego. W rywalizacji weżmie udział sześć zespołów z placówek kształcenia specjalnego z Głogowa, Jawora, Legnicy, Lubina, Wąsosza, Złotoryi i Szklar Górnych.

Głównym organizatorem będzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych oraz działające przy Ośrodku Stowarzyszenie „Pro Humanitatis” i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. W wyniku przeprowadzonych gier wyłonieni zostaną najlepsi sportowcy w poszczególnych kategoriach: dziewcząt młodszych i starszych oraz chłopców młodszych i starszych.

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza